Jonas Brothers MK

Jonas Brothers Macedonia
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Спорт

Go down 
АвторПорака
angela
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 35
Join date : 2009-06-12
Age : 23

ПишувањеПредмет: Спорт   Чет Јун 18, 2009 3:07 pm

Тука коментирајте за се што е во врска со спортот.Дали тренирате некој спорт,кој ви е омилен фудбалски тим,кој ви е омилен спорт,и др...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ane
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 14
Join date : 2009-06-13
Age : 23

ПишувањеПредмет: Re: Спорт   Саб Јун 20, 2009 9:30 am

omilen tim mi e man utd a omilen sport mi fudbalot :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Спорт
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Jonas Brothers MK :: Оф топик :: Оф топик-
Отиди до: