Jonas Brothers MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers MK

Jonas Brothers Macedonia
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Како се откриени???

Go down 
АвторПорака
Jana
Админ
Админ
Jana

Број на мислења : 107
Join date : 2009-06-12

Како се откриени??? Empty
ПишувањеПредмет: Како се откриени???   Како се откриени??? EmptyПет Јун 12, 2009 9:34 pm

Браќата се откриени во ФРИЗЕРСКИ САЛОН!!!
Најпрво на фризер некој продуцент го слушнал Ник како пее и му средил улога во некои Бродвејски мјузикли.Тој го издал првиот албум Nicholas Jonas.Но,кога продуцентот го слушнал Ник како ја пее Please be mine со браќата му понудил да станат "бој бенд" и тие одма прифатиле.Но тој не бил задоволен многу од албумот и го продал во мали примероци,што не му се допаѓало на Џонас и тие ја напуштаат продуцентската куќа и заминуваат во друга.

KOMENTIRAJTE :)
Вратете се на почетокот Go down
https://jonasbrothersmk.forummk.com
:)Kikki_Jonas(:
Модератор
Модератор
:)Kikki_Jonas(:

Број на мислења : 50
Join date : 2009-06-12

Како се откриени??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се откриени???   Како се откриени??? EmptyПет Јун 12, 2009 10:05 pm

uuuu...Pa ubavo ubavo xDxD
Mnoguu e interesno otkrivaljevo..hahah
Vo frizerski salon
Вратете се на почетокот Go down
Jana
Админ
Админ
Jana

Број на мислења : 107
Join date : 2009-06-12

Како се откриени??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се откриени???   Како се откриени??? EmptyПет Јун 12, 2009 10:16 pm

moziz da zamislis......na primar si peam duri me strizat i sega imam milioni fanovi haha :D
Вратете се на почетокот Go down
https://jonasbrothersmk.forummk.com
:)Kikki_Jonas(:
Модератор
Модератор
:)Kikki_Jonas(:

Број на мислења : 50
Join date : 2009-06-12

Како се откриени??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се откриени???   Како се откриени??? EmptyПет Јун 12, 2009 10:19 pm

hahahahahahahahahahahahahah
Tokmu taka...leleeeeeeeee:D:D:D
hahahhaahhaha
Mnoguu jakoo se otkrienii!
Вратете се на почетокот Go down
Tei4ka
Модератор
Модератор
Tei4ka

Број на мислења : 59
Join date : 2009-06-12

Како се откриени??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се откриени???   Како се откриени??? EmptyСаб Јун 13, 2009 10:00 am

WOW!Немам зборови!Од само една песна во фризерски салон да постанеш славна ѕвезда со милион фанови!WOW!

_________________
Како се откриени??? Sv3m81
Вратете се на почетокот Go down
:)Kikki_Jonas(:
Модератор
Модератор
:)Kikki_Jonas(:

Број на мислења : 50
Join date : 2009-06-12

Како се откриени??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се откриени???   Како се откриени??? EmptyСаб Јун 13, 2009 11:58 am

Da da...Malce cudno , no sepak cool e.. hahahah..Mnoguu mi e smeshno kako se otkrieni!! Jas ne mozam da zamislam jas da peam vo frizerski salon i potoa da bidam odma poznata licnost. ahahah

_________________
Како се откриени??? Rw8dcn
<3 Casi Angeles 4ever...
Yo soy : Casi Un Angel
Valee & Rama son los mejores!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Tei4ka
Модератор
Модератор
Tei4ka

Број на мислења : 59
Join date : 2009-06-12

Како се откриени??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се откриени???   Како се откриени??? EmptyСаб Јун 13, 2009 2:15 pm

Се сложувам!

_________________
Како се откриени??? Sv3m81
Вратете се на почетокот Go down
Bube
Нов член
Нов член
Bube

Број на мислења : 9
Join date : 2009-06-12

Како се откриени??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се откриени???   Како се откриени??? EmptyСаб Јун 13, 2009 5:36 pm

CooL
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Како се откриени??? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се откриени???   Како се откриени??? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Како се откриени???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Jonas Brothers MK :: Jonas Brothers :: Се за Џонас Брадерс-
Отиди до: