Jonas Brothers MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers MK

Jonas Brothers Macedonia
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Најубав албум

Go down 

Најубав албум
1. Lines,Vines,and Trying Times
Најубав албум Vote_lcap20%Најубав албум Vote_rcap
 20% [ 2 ]
2. IT'S ABOUT TIME
Најубав албум Vote_lcap30%Најубав албум Vote_rcap
 30% [ 3 ]
3. Jonas Brothers
Најубав албум Vote_lcap10%Најубав албум Vote_rcap
 10% [ 1 ]
4. A little bit longer
Најубав албум Vote_lcap40%Најубав албум Vote_rcap
 40% [ 4 ]
Општо гласови : 10
 

АвторПорака
Jana
Админ
Админ
Jana

Број на мислења : 107
Join date : 2009-06-12

Најубав албум Empty
ПишувањеПредмет: Најубав албум   Најубав албум EmptyСаб Јун 13, 2009 11:53 am

Најубав албум

_________________
Најубав албум 35o-Untitl
Вратете се на почетокот Go down
https://jonasbrothersmk.forummk.com
:)Kikki_Jonas(:
Модератор
Модератор
:)Kikki_Jonas(:

Број на мислења : 50
Join date : 2009-06-12

Најубав албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав албум   Најубав албум EmptyСаб Јун 13, 2009 11:57 am

A little bit longer

_________________
Најубав албум Rw8dcn
<3 Casi Angeles 4ever...
Yo soy : Casi Un Angel
Valee & Rama son los mejores!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Jana
Админ
Админ
Jana

Број на мислења : 107
Join date : 2009-06-12

Најубав албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав албум   Најубав албум EmptyСаб Јун 13, 2009 11:58 am

Lines,vines and trying times-ne e izlezen no preubavi pesni ima

_________________
Најубав албум 35o-Untitl
Вратете се на почетокот Go down
https://jonasbrothersmk.forummk.com
Tei4ka
Модератор
Модератор
Tei4ka

Број на мислења : 59
Join date : 2009-06-12

Најубав албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав албум   Најубав албум EmptyСаб Јун 13, 2009 1:35 pm

А little bit longer

_________________
Најубав албум Sv3m81
Вратете се на почетокот Go down
angela
Модератор
Модератор
angela

Број на мислења : 35
Join date : 2009-06-12
Age : 25

Најубав албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав албум   Најубав албум EmptyСаб Јун 13, 2009 4:58 pm

IT'S ABOUT TIME
Вратете се на почетокот Go down
Tei4ka
Модератор
Модератор
Tei4ka

Број на мислења : 59
Join date : 2009-06-12

Најубав албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав албум   Најубав албум EmptyСре Јун 17, 2009 8:00 pm

Го кажав погоре!

_________________
Најубав албум Sv3m81
Вратете се на почетокот Go down
Monika
Надгледувач
Надгледувач
Monika

Број на мислења : 23
Join date : 2009-06-18

Најубав албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав албум   Најубав албум EmptyЧет Јун 18, 2009 2:48 pm

Не можам да се одлучам за еден, па веројатно нема да гласам.
На секој албум има некои лоши и некои добри песни, не можам да издвојам еден како најдобар.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Најубав албум Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубав албум   Најубав албум Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најубав албум
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Jonas Brothers MK :: Форум :: JB ФОРУМ НАГРАДИ-
Отиди до: