Jonas Brothers MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers MK

Jonas Brothers Macedonia
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Што мислите за Ник?

Go down 
АвторПорака
Tei4ka
Модератор
Модератор
Tei4ka

Број на мислења : 59
Join date : 2009-06-12

Што мислите за Ник? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за Ник?   Што мислите за Ник? EmptyСаб Јун 13, 2009 3:12 pm

Што мислите за Ник?

_________________
Што мислите за Ник? Sv3m81
Вратете се на почетокот Go down
Jana
Админ
Админ
Jana

Број на мислења : 107
Join date : 2009-06-12

Што мислите за Ник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Ник?   Што мислите за Ник? EmptyСаб Јун 13, 2009 9:34 pm

omilen mi e od JB i go sakam najmn i najubaw e Pluck

_________________
Што мислите за Ник? 35o-Untitl
Вратете се на почетокот Go down
https://jonasbrothersmk.forummk.com
angela
Модератор
Модератор
angela

Број на мислења : 35
Join date : 2009-06-12
Age : 25

Што мислите за Ник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Ник?   Што мислите за Ник? EmptyВто Јун 16, 2009 1:46 pm

mn e ubav,go obozavam

_________________
Што мислите за Ник? 2kgdnk
Вратете се на почетокот Go down
:)Kikki_Jonas(:
Модератор
Модератор
:)Kikki_Jonas(:

Број на мислења : 50
Join date : 2009-06-12

Што мислите за Ник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Ник?   Што мислите за Ник? EmptyВто Јун 16, 2009 11:52 pm

najubav si e:)
I love hiiim:D:d

_________________
Што мислите за Ник? Rw8dcn
<3 Casi Angeles 4ever...
Yo soy : Casi Un Angel
Valee & Rama son los mejores!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Monika
Надгледувач
Надгледувач
Monika

Број на мислења : 23
Join date : 2009-06-18

Што мислите за Ник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Ник?   Што мислите за Ник? EmptyПет Јун 19, 2009 4:12 pm

Супер е. Го обожавам. <3
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Што мислите за Ник? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Ник?   Што мислите за Ник? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за Ник?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Jonas Brothers MK :: Nick Jonas-
Отиди до: