Jonas Brothers MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers MK

Jonas Brothers Macedonia
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Присутност/Отсутност

Go down 
2 posters
АвторПорака
Jana
Админ
Админ
Jana


Број на мислења : 107
Join date : 2009-06-12

Присутност/Отсутност Empty
ПишувањеПредмет: Присутност/Отсутност   Присутност/Отсутност EmptyСаб Јун 13, 2009 11:35 pm

tuka ke kazuvame koj ke bide otsuten nekolku dena nema da se vklucuva,mislam deka ja znaete temava no eve...........
Вратете се на почетокот Go down
https://jonasbrothersmk.forummk.com
Tei4ka
Модератор
Модератор
Tei4ka


Број на мислења : 59
Join date : 2009-06-12

Присутност/Отсутност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/Отсутност   Присутност/Отсутност EmptyСре Јун 17, 2009 7:59 pm

Јас сега сум во Кратово и ви пишувам од интернет кафе бидејќи дома немам компјутер.Иначе јас живеам во Скопје,ама сега сум на гости.И повеќе време ќе се задржам.
Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност/Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Jonas Brothers MK :: Форум :: Форум-
Отиди до: