Jonas Brothers MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers MK

Jonas Brothers Macedonia
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Вицови

Go down 
АвторПорака
angela
Модератор
Модератор
angela

Број на мислења : 35
Join date : 2009-06-12
Age : 25

Вицови Empty
ПишувањеПредмет: Вицови   Вицови EmptyПон Јун 15, 2009 11:33 pm

Излегува полицаец од фурна,
го среќава колегата и му вели:
-ако погодиш колку кифли
имам во џебот ќе ти ги дадам
двете.
-------------------------------------------------
Што прави полицаец кога ќе види како некој со пиштол се обидува да се самоуие?

- Фрли го пиштолот или пукам!!!
---------------------------------------------------
Znaete li koga zaginale najmnogu cajkani?

koga turkale podmornica da zapali.
----------------------------------------------------
Сопира полицаец некој возач...
- Господине што имате од зимска опрема?
- Ѕиври...
-----------------------------------------------
Солзите на Чак Норис ги лечат сите болести...Штета што тој никогаш не плаче...

Smeh

_________________
Вицови 2kgdnk
Вратете се на почетокот Go down
Jana
Админ
Админ
Jana

Број на мислења : 107
Join date : 2009-06-12

Вицови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Вицови EmptyВто Јун 16, 2009 12:08 am

Smeh Smeh Smeh Smeh

_________________
Вицови 35o-Untitl
Вратете се на почетокот Go down
https://jonasbrothersmk.forummk.com
ane
Нов член
Нов член
ane

Број на мислења : 14
Join date : 2009-06-13
Age : 25

Вицови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Вицови EmptyСаб Јун 20, 2009 9:42 am

hehe Smeh Smeh
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Вицови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Вицови Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Вицови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Jonas Brothers MK :: Оф топик :: Оф топик-
Отиди до: