Jonas Brothers MK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers MK

Jonas Brothers Macedonia
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Спорт

Go down 
АвторПорака
angela
Модератор
Модератор
angela

Број на мислења : 35
Join date : 2009-06-12
Age : 25

Спорт Empty
ПишувањеПредмет: Спорт   Спорт EmptyЧет Јун 18, 2009 3:07 pm

Тука коментирајте за се што е во врска со спортот.Дали тренирате некој спорт,кој ви е омилен фудбалски тим,кој ви е омилен спорт,и др...

_________________
Спорт 2kgdnk
Вратете се на почетокот Go down
ane
Нов член
Нов член
ane

Број на мислења : 14
Join date : 2009-06-13
Age : 25

Спорт Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спорт   Спорт EmptyСаб Јун 20, 2009 9:30 am

omilen tim mi e man utd a omilen sport mi fudbalot :D
Вратете се на почетокот Go down
 
Спорт
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Jonas Brothers MK :: Оф топик :: Оф топик-
Отиди до: